Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Косметики

Clive

Упаковка Косметики Концепція упаковки косметики Clive народилася різною. Джонатан не просто хотів створити ще один бренд косметики із загальними продуктами. Вирішений досліджувати більше чутливості та трохи більше, ніж він вважає, щодо особистої турботи, він вирішує одну головну мету. Баланс між тілом і розумом. Завдяки надиханому гавайським дизайном поєднанню тропічних листя, тональності моря та тактильному досвіду пакунків забезпечують відчуття релаксу та миру. Ця комбінація дозволяє наблизити досвід цього місця до дизайну.

Назва проекту : Clive, Ім'я дизайнерів : Jonathan Nacif de Andrade, Прізвище клієнта : Cosmetics Clive.

Clive Упаковка Косметики

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.