Дизайн журналу
Дизайн журналу
Принади

Glueckskind

Принади Принади глюксекінда - це обіцянка любові: Дитина Джеймі притулиться до внутрішньої частини чарівності і довіряє своє життя рукам матері. Дитину укладають на спину, смоктаючи великий палець. Саме психічне бачення її ненародженої дитини має на увазі кожна вагітна жінка. Чарівність символізує безумовний взаємний зв’язок довіри між немовлям та матір'ю та віддає шану цій довірі. Дитячий Сем на вершині світу, безпечний, здоровий і щасливий. Носитель переносить дитину з гордістю, представляючи себе впевненою матір'ю. Принадність гурту говорить: Повір мені, ти коханий.

Назва проекту : Glueckskind, Ім'я дизайнерів : Britta Schwalm, Прізвище клієнта : Glueckskind.

Glueckskind Принади

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.