Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сміттєвий Контейнер

SSS Litter Bin

Сміттєвий Контейнер Цей проект був ініційований на фестивалі урбаністичного дизайну 2017 року з темою "Створення кращого життя міста за допомогою дизайну", дизайнерської кампанії, співавторами якої стали журнал Urban China і AssBook. Сюй Чжіфенг був запрошений дизайнером для реконструкції невеликої частини - 20 контейнерів для сміття на дорозі Юйюань, яка користується вічною репутацією своєї культурної та архітектурної краси та цінності. Після співбесіди з працівниками санітарії, Сю вирішив зберегти лише ті самі вкладиші та розміри, створити абсолютно новий кругозір за допомогою мінімальних матеріалів, деталей, знаків та кольорів, максимум функцій бункера для вбудованої станції для паління.

Назва проекту : SSS Litter Bin, Ім'я дизайнерів : Zhifeng Xu, Прізвище клієнта : S.H.A.W.ARCHITECTURE & DESIGN STUDIO.

SSS Litter Bin Сміттєвий Контейнер

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.