Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру Офісу

Yuli Design Studio

Дизайн Інтер’Єру Офісу На вулицях завжди надто багато брудних табличок у вертикальних, горизонтальних та бічних напрямках, що блокують справжній архітектурний вигляд. Це закликає розглянути, як переосмислити вивіски, щоб покращити та модернізувати ефекти, принесені такими зовнішніми декоративними виробами. Точка дизайну інтер’єру полягає в тому, щоб розкласти попередній макет. Введено природне освітлення. Горище побудовано підвищеним простором. Там, де сходи були змінені. Змінення місця, де були сходи, скорочує час вертикальних рухів. Це створює нову можливість поза старими межами.

Назва проекту : Yuli Design Studio, Ім'я дизайнерів : Chiung Hui Fu, Прізвище клієнта : YULI DESIGN .

Yuli Design Studio Дизайн Інтер’Єру Офісу

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.