Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру Готелю

Stories Container

Дизайн Інтер’Єру Готелю Контейнер перевозить вантажі до місць. У готелі передбачені місця відпочинку для мандрівників. Тимчасове місце відпочинку - це те, що у них спільне. Ось чому використовувати «контейнер» як концепцію готелю. Готель - це не лише відпочинок, а й простір з індивідуальністю. Кожна кімната має своє вираження та індивідуальність. Тому створіть вісім різних наборів як наступні: "Побалуйте", "розвивайте", "WabiSabi", "Блиск квітки", "Pantone", "Фантазія", "Подорож" та "Балерина". Стайний будинок - це не тільки місце відпочинку, але і станція харчування для вашого духу.

Назва проекту : Stories Container, Ім'я дизайнерів : Chiung Hui Fu, Прізвище клієнта : YULI DESIGN.

Stories Container Дизайн Інтер’Єру Готелю

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.