Дизайн журналу
Дизайн журналу
Тонке Коштовне Яйце

The Movie Theatre

Тонке Коштовне Яйце Цей арт-об’єкт - це натхнення для позачасових коштовностей Фаберже та легенди про Мерилін Монро. Художнє яйце кінотеатру - масштабна кінетична образотворча прикраса, що поєднує предмет мистецтва та скульптуру. Характер Мерилін був спроектований на фотографії, зробленій в 1957 році Річардом Аведоном, де вона позує з шанувальниками страуса. Кінотеатр - це продукт ручних та цифрових технологій виготовлення, який був виготовлений із срібла та встановлений із 193 кубічних цирконієвих каменів. Об'єкт складається з 3 частин: Театр, спінінг, внутрішня частина, та скульптура Мерілін.

Назва проекту : The Movie Theatre, Ім'я дизайнерів : Larisa Zolotova, Прізвище клієнта : Larisa Zolotova.

The Movie Theatre Тонке Коштовне Яйце

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.