Дизайн журналу
Дизайн журналу
Додаток Для Перегляду

TTMM for Fitbit

Додаток Для Перегляду TTMM - це колекція 21 годинника, призначена для смарт-годинників Fitbit Versa та Fitbit Ionic. Обличчя годинника мають складні налаштування лише за допомогою простого натискання на екран. Це робить їх дуже швидкими та простими в налаштуванні кольорів, попередньо встановлених дизайнів та ускладнень у налаштуваннях користувачів. Він натхненний такими фільмами, як Blade Runner та серіали Twin Peaks.

Назва проекту : TTMM for Fitbit, Ім'я дизайнерів : Albert Salamon, Прізвище клієнта : TTMM.

TTMM for Fitbit Додаток Для Перегляду

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.