Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вінілова Платівка

Tropical Lighthouse

Вінілова Платівка Останній 9 - це музичний блог без жанрових обмежень; його особливістю є покриття форми краплі та зв’язок між візуальною складовою та музикою. Останні 9 створюють музичні збірки, кожна з яких містить основну музичну тему, відображену у візуальній концепції. Тропічний маяк - це 15-та збірка серії. Проект був натхненний звуками тропічного лісу, а головне натхнення - музика художника та музиканта Мтендере Мандова. Обкладинка, промо-відео та упаковка вінілових дисків були розроблені в рамках цього проекту.

Назва проекту : Tropical Lighthouse, Ім'я дизайнерів : Robert Bazaev, Прізвище клієнта : LAST 9.

Tropical Lighthouse Вінілова Платівка

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.