Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру Житла

Inside Out

Дизайн Інтер’Єру Житла Архітектурний дизайнер першим незалежним дизайном дизайну інтер'єру для соло, вибравши суміш японських та нордичних меблів для створення затишної та приємної атмосфери. Дерево і тканина в основному використовуються по всій квартирі з мінімальним освітленням. Концепція "Inside Out"; дерев'яний ящик, розкритий з підключеним дерев’яним входом та коридором, відкритий для вітальні як "всередині"; демонстрація книг та художніх експонатів, із кімнатами як "зовні"; кишеню місць, що обслуговують життєві функції.

Назва проекту : Inside Out, Ім'я дизайнерів : Tommy Hui, Прізвище клієнта : T.B.C. Studio.

Inside Out Дизайн Інтер’Єру Житла

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.