Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Жіночого Одягу

Lotus on Water

Колекція Жіночого Одягу Ця колекція натхненна ім'ям дизайнера Suyeon, що китайською мовою означає квітка лотоса на воді. Злиття східних настроїв та сучасних мод, кожен погляд по-різному представляє квітку лотоса. Дизайнер експериментував із перебільшеним силуетом та креативним драпіруванням, щоб показати красу пелюстки квітки лотоса. Техніка трафаретного друку та ручного бісероплетіння використовується для вираження плаваючої квітки лотоса на воді. Також ця колекція зроблена лише з натуральних і прозорих тканин, щоб конотувати символічний зміст, чистоту квітки лотоса та води.

Назва проекту : Lotus on Water, Ім'я дизайнерів : Suyeon Kim, Прізвище клієнта : SU.YEON.

Lotus on Water Колекція Жіночого Одягу

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.