Дизайн журналу
Дизайн журналу
Винна Етикетка

Guapos

Винна Етикетка Дизайн спрямований на злиття між сучасним дизайном і нордичними тенденціями в мистецтві, зображаючи країну походження вина. Кожен зріз краю представляє висоту, на якій росте кожен виноградник, і відповідний колір для сорту винограду. Коли всі пляшки вирівняні у формі, вони утворюють форми пейзажів півночі Португалії, регіону, що народжує це вино.

Назва проекту : Guapos, Ім'я дизайнерів : César Moura, Прізвище клієнта : Guapos Wine Project.

Guapos Винна Етикетка

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.