Дизайн журналу
Дизайн журналу
Художній Монтажний Дизайн

Hand down the Tale of the HEIKE

Художній Монтажний Дизайн Тривимірна сценічна конструкція з використанням всього сценічного простору. Ми прагнемо до нових японських танців, і це дизайн сценічного мистецтва, який спрямований на ідеальну форму сучасного японського танцю. На відміну від традиційного японського танцю в двовимірному сценічному мистецтві, тривимірний дизайн, який використовує переваги всього сценічного простору.

Назва проекту : Hand down the Tale of the HEIKE, Ім'я дизайнерів : Nakamura Kazunobu, Прізвище клієнта : EGIKU JAPANESE-DANCE PRODUCTS.

Hand down the Tale of the HEIKE Художній Монтажний Дизайн

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.