Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип Та Vi

Cocofamilia

Логотип Та Vi Cocofamilia - це високий орендований багатоквартирний будинок для людей похилого віку. У логотипі вбудовані слоган будівлі (Разом від серця, як родина) та повідомлення (утворюючи міст до серця). Коли літера F читається як R, а A читається як O, з'являється слово Cocoro, що означає японське серце. Бачачи це в поєднанні з формою аркового моста, як знайдено в М, виявляється повідомлення "Формуючи міст до серця".

Назва проекту : Cocofamilia, Ім'я дизайнерів : Kazuaki Kawahara, Прізвище клієнта : Latona Marketing Inc..

Cocofamilia Логотип Та Vi

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.