Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сережки

Qashqai

Сережки Дизайн надає свої унікальні властивості культурі кашкайських кочівників південно-західного Ірану. Модель барана та китиці запозичені у дизайнів Kilim, коли перший символізує родючість, а другий негайно приводить до уваги оздоблення кистей традиційних килимів Qashqai. Шовкові китиці бувають багатьох кольорів, щоб ідеально відповідати вашому тону шкіри або сукні. Дизайн, що випливає з особистого досвіду художника з племенем, намагається передати відчуття сучасності з відтінком кочового способу життя.

Назва проекту : Qashqai, Ім'я дизайнерів : Arianaz Dehghan, Прізвище клієнта : Arianaz Design.

Qashqai Сережки

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.