Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан Бістро

Gatto Bianco

Ресторан Бістро Грайливий поєднання ретро-сюжетів у цьому вуличному бістро, що включає різноманітну обстановку знакових стилів: старовинні віндсерські кохані сидіння, датські ретро-крісла, французькі промислові крісла та шкіряні барні бари Loft. Будівля складається з потертих шикарних цегляних колон поруч із віконними картинками, що надають сільські вібрації в сонячному оточенні та підвіси під гофрованою металевою стелею підтримують освітлення атмосфери. Металеве мистецтво кошеня, що крокує на черепах і біжить, щоб сховатися під деревом, привертає увагу, перегукуючись з барвистим дерев’яним текстурованим фоном, яскравим і оживленим.

Назва проекту : Gatto Bianco, Ім'я дизайнерів : Hsin Ting Weng, Прізвище клієнта : Ris Interior Design Co., Ltd..

Gatto Bianco Ресторан Бістро

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.