Дизайн журналу
Дизайн журналу
Килим

feltstone rug

Килим Килим з повстяного каменю дає оптичну ілюзію справжніх каменів. Використання різних видів вовни доповнює вигляд килима. Камені відрізняються один від одного розмірами, кольором і високою - поверхня виглядає як на природі. Деякі з них мають ефект моху. Кожна галька має пінну серцевину, яка оточена 100% вовни. На основі цього м'якого ядра кожна порода видавлюється під тиском. Підкладка килимка - це прозорий килимок. Камені зшиваються разом і з килимом.

Назва проекту : feltstone rug, Ім'я дизайнерів : Martina Schuhmann, Прізвище клієнта : Flussdesign Martina Schuhmann GmbH.

feltstone rug Килим

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.