Дизайн журналу
Дизайн журналу
Будинок І Сад

lakeside living

Будинок І Сад Архітектура полягає в тому, щоб виразити відношення до природи, в якій будинок є частиною природного середовища - відтворення берега озера з стриманими втручаннями та простою дерев’яною оболонкою, що ретельно сидить на ландшафті, виступаючи притулком. Лунисті тіні з існуючих дерев проникають у простір. Здається, трав'яна зона розширює інтер’єр будинку. Метою цього проекту було створення органічної архітектури шляхом вираження характеру сайту, артикуляції простору та матеріалу, світлого дизайну та контрастної якості приватного та відкритого простору.

Назва проекту : lakeside living, Ім'я дизайнерів : Stephan Maria Lang, Прізвище клієнта : Stephan Maria Lang for private client.

lakeside living Будинок І Сад

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.