Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру Квартири

The way we were

Дизайн Інтер’Єру Квартири "Немає нічого, що ще не сформувалося людиною, за допомогою якого виробляється стільки щастя, як хороша корчма чи корчма". від Семюеля Джонсона Бази про унікальну британську культуру пабів. Клієнт та дизайнери досягають консенсусу з нетерпінням чекають створення середовища, яке може забезпечити відчуття приналежності та просторово відпочити вдома. З домашньої фантазії найважливіше використовувати відчутні простори для впливу на нематеріальні дії, які можуть посилити емоційні зв’язки між мешканцями.

Назва проекту : The way we were, Ім'я дизайнерів : PEI CHIEH LU, Прізвище клієнта : ISID Ltd..

The way we were Дизайн Інтер’Єру Квартири

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.