Дизайн журналу
Дизайн журналу
Будинок

Cannabis walls

Будинок Приватний еко-будинок, що виходить на гору Кармель, що виходить на Середземне море, поєднуючись з красою природного оточення, обволікаючи внутрішній двір. Будинок виготовлений з місцевих, природних, екологічно чистих матеріалів, зокрема каменю, зібраного in situ та стін на основі канабісу. Він розроблений, щоб пасивно пропонувати оптимальні просторові та кліматичні умови цілий рік, із системою екологічної інфраструктури, включаючи очищення та повторне використання сірої води, злив дощової води на даху в підземний цистерн, компостні туалети, сонячні батареї на даху та пасивний кондиціонер

Назва проекту : Cannabis walls, Ім'я дизайнерів : Tav Group, Прізвище клієнта : Tav Group.

Cannabis walls Будинок

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.