Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Su Zhou

Житловий Будинок Якщо ви шукаєте безперешкодне поєднання східної та західної культури, це приклад. Цей проект пов’язав історичну культуру регіону з часовою шкалою сучасності, демонструючи як східну атмосферу, так і міжнародний спосіб життя. Таким чином, чи вдягаєте ви модний італійський одяг, чи сучжоу Чонгсам, впишеться у простір.

Назва проекту : Su Zhou, Ім'я дизайнерів : Guoqiang Feng and Yan Chen, Прізвище клієнта : Feng and Chen Partners Design.

Su Zhou Житловий Будинок

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.