Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фірмовий Стиль

Ptaha

Фірмовий Стиль Дизайн був зосереджений на скандинавській естетиці мінімалізму та природних елементів, таких як тверді метали, бронза, тверда деревина, камінь і був об'єднаний у цю марку - її кольори, форму та інші елементи дизайну. Ідентичність бренду для Ptaha була створена з огляду на головний елемент логотипу - стилізовану птицю (Ptaha, переклад з української), яка символізує назву бренду та поєднується з ідеєю та виглядає в тому ж стилі, що і меблі компанії.

Назва проекту : Ptaha, Ім'я дизайнерів : Roman Vynogradnyi, Прізвище клієнта : Ptaha Furniture.

Ptaha Фірмовий Стиль

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.