Дизайн журналу
Дизайн журналу
Веб-Сайт

Wellian

Веб-Сайт Інтерфейс карти розуму показує шари інформації та їх взаємозв'язок. Інтерфейс також відтворюється. Маючи трохи руху, дизайн створює більш інтерактивний досвід, щоб принести відчуття руху, хвилювання та комфорту. Поки інтерфейс зменшує властиву тривозі для відвідувачів більшості веб-сайтів, пов’язаних зі здоров’ям. 7 яскравих, сучасних та захоплюючих кольорів створюють чистий, щасливий, ностальгічний простір. Вся інформація та функції представлені у вигляді піктограм, щоб спростити складність та зламати мовний бар’єр.

Назва проекту : Wellian, Ім'я дизайнерів : Neda Barbazi, Прізвище клієнта : Wellian.

Wellian Веб-Сайт

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.