Дизайн журналу
Дизайн журналу
Наочність Та Ілюстрація

The Strangeness

Наочність Та Ілюстрація Назва цього проекту - ідея «Дивність»; походить від людини, навколишнього середовища, тварин та новин, поєднуючись із цими елементами та створюючи кумедні проекти, застосовуйте унікальний та спеціальний малюнок, персонажів та кумедну історію, щоб виявити приховане повідомлення «Світ рівноваги» та «Любіть світ люблять тварин» , цей проект намагається нагадати людям зрозуміти світ рівноваги - це найважливіше. Тварини такі ж важливі, як і людина. Без тварин ланцюг харчування буде розірваний. Людина також згодом зникне. Ось чому вони повинні захищати наших тварин і світ.

Назва проекту : The Strangeness, Ім'я дизайнерів : Yue Wai Yip, Tommy, Прізвище клієнта : Frank 0-1.

The Strangeness Наочність Та Ілюстрація

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.