Дизайн журналу
Дизайн журналу
Брендинг

Co-Creation! Camp

Брендинг Це дизайн логотипу та брендинг для заходу "Створення! Табір", на якому люди говорять про місцеву активізацію на майбутнє. Японія стикається з безпрецедентними соціальними проблемами, такими як низька народжуваність, старіння населення або депопуляція регіону. "Співробітництво! Табір" створено для обміну інформацією та допомоги один одному за межами різних проблем для людей, що займаються туристичною галуззю. Різні кольори символізують волю кожної людини, і це призвело до багатьох ідей та створило понад 100 проектів.

Назва проекту : Co-Creation! Camp, Ім'я дизайнерів : Kei Sato, Прізвище клієнта : Recruit Lifestyle Co., Ltd..

Co-Creation! Camp Брендинг

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.