Дизайн журналу
Дизайн журналу
Додаток Для Перегляду

TTMM for Pebble

Додаток Для Перегляду TTMM - це колекція 130 годин, призначена для смарт-годинника Pebble 2. Конкретні моделі показують час і дату, тиждень, кроки, час роботи, відстань, температуру та стан акумулятора або стан Bluetooth. Користувач може налаштувати тип інформації та переглянути додаткові дані після струшування. Годинники TTMM - це простий, мінімальний, естетичний дизайн. Це поєднання цифр та абстрактної інфо-графіки, ідеально підходить для епохи роботів.

Назва проекту : TTMM for Pebble, Ім'я дизайнерів : Albert Salamon, Прізвище клієнта : TTMM.

TTMM for Pebble Додаток Для Перегляду

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.