Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип

N&E Audio

Логотип У процесі перероблення логотипу N&E N, E позначає ім'я засновників Нельсона та Едісона. Отже, вона інтегрувала символи N&E та звукову форму, щоб створити новий логотип. HiFi ручної роботи - це унікальний та професійний постачальник послуг у Гонконзі. Вона розраховувала представити професійний бренд високого класу та створити надзвичайно актуальну галузь. Вона сподівається, що люди можуть зрозуміти, що означав логотип, дивлячись на нього. Клоріс зазначив, що завдання створення логотипу полягає в тому, як полегшити розпізнавання символів N і E без використання занадто складної графіки.

Назва проекту : N&E Audio, Ім'я дизайнерів : Wai Ching Chan, Прізвище клієнта : N&E Audio.

N&E Audio Логотип

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.