Дизайн журналу
Дизайн журналу
Книжкова Шафа

Amheba

Книжкова Шафа Органічна книжкова шафа під назвою Amheba керується алгоритмом, який містить змінні параметри та набір правил. Для освітлення конструкції використовується концепція топологічної оптимізації. Завдяки точній логіці лобзика можна розкласти і перенести її в будь-який час. Одна людина здатна перевозити шматки та збирати конструкцію довжиною 2,5 метри. Для реалізації було використано технологію цифрового виготовлення. Весь процес контролювався лише в комп'ютерах. Технічна документація не була необхідною. Дані були надіслані на 3-х осі верстати з ЧПУ. Результатом всього процесу є полегшена структура.

Назва проекту : Amheba, Ім'я дизайнерів : George Šmejkal, Прізвище клієнта : Parametr Studio.

Amheba Книжкова Шафа

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.