Дизайн журналу
Дизайн журналу
Веб-Сайт

Upstox

Веб-Сайт Дочірня компанія Upstox дочірня компанія RKSV - це онлайн-торгова платформа. Відмінна продукція, призначена для протрейдерів та непрофесіоналів, є однією з найсильніших USP компанії Upstox разом зі своєю платформою навчання вільної торгівлі. Вся стратегія та бренд були осмислені під час проектування в студії Lollypop. Поглиблені конкуренти, користувачі та маркетингові дослідження допомогли у наданні рішень, що створили дискретний стиль для веб-сайту. Дизайн був зроблений інтерактивним та інтуїтивним із використанням користувальницьких ілюстрацій, анімації та піктограм, що допомагають порушити монотонність веб-сайту, керованого даними.

Назва проекту : Upstox, Ім'я дизайнерів : Lollypop Design Studio, Прізвище клієнта : Upstox.

Upstox Веб-Сайт

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.