Дизайн журналу
Дизайн журналу
Барний Ресторан

IL MARE

Барний Ресторан У цьому ресторані ми прийняли концепцію «дизайн, який може бути вирізаний і вставлений». Для того, щоб працювати в мультиресторанному ресторані, неоціненно використовувати вишукані шматки комбінованих конструкцій протеанів. Наприклад, форма арки, яка з'єднує колону і стелю, стане однією частиною конструкції і неодмінно вийде набагато вище лавки або барної стійки. Звичайно, це може бути використане як поділ атмосфери. Насправді, ще три ресторани вже завершені, і цей «дизайн, який зможе вирізати», спричинив корисний ефект.

Назва проекту : IL MARE, Ім'я дизайнерів : Aiji Inoue, Прізвище клієнта : Doyle Collection.

IL MARE Барний Ресторан

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.