Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лікувальний Центр Краси

LaPuro

Лікувальний Центр Краси Дизайн - це більш ніж хороша естетика. Це спосіб використання простору. Медичний центр інтегрує форму і функціонує як єдине ціле. Розуміння запитів користувачів та переживання їм тонких дотиків у навколишньому середовищі, що відчуває полегшення та справжню турботу. Дизайн та нова технологічна система пропонують рішення для користувача та прості в управлінні. Враховуючи стан здоров'я, здоров'я та здоров'я, центр прийняв екологічно стійкі матеріали та контролює процес будівництва. Всі елементи вбудовані в дизайн, який справді підходить для користувачів.

Назва проекту : LaPuro, Ім'я дизайнерів : Tony Lau Chi-Hoi, Прізвище клієнта : NowHere® Design Limited.

LaPuro Лікувальний Центр Краси

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.