Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шафранова М’Ясорубка

Crocu

Шафранова М’Ясорубка Завданням дизайнера була зміна старих методів шліфування, як-от використання пестика для підвищення продуктивності та залучення чудового досвіду користувача у новому продукті. Кроку як шафрановий комбінат - це його зусилля, щоб досягти результатів трьох культурних, туристичних та природних аспектів своєї Батьківщини Іран стороною часу, а також зберегти його якість та свіжість.

Назва проекту : Crocu, Ім'я дизайнерів : Seyed Ilia Daneshpour, Прізвище клієнта : CROCU.

Crocu Шафранова М’Ясорубка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.