Дизайн журналу
Дизайн журналу
Електрогітара

Eagle

Електрогітара Орел представляє нову концепцію електричної гітари, засновану на легкій, футуристичній та скульптурній конструкції, з новою мовою дизайну, натхненною Streamline та Organic Design Philosophies. Форма і функція об'єднані в ціле ціле об'єднання з збалансованими пропорціями, переплетеними обсягами та елегантними лініями з відчуттям потоку і швидкості. Напевно, одна з найлегших електрогітар на фактичному ринку.

Назва проекту : Eagle, Ім'я дизайнерів : David Flores Loredo, Прізвище клієнта : David Flores Loredo.

Eagle Електрогітара

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.