Дизайн журналу
Дизайн журналу
Тренування Силіконова Пляшка Води

Happy Aquarius

Тренування Силіконова Пляшка Води Щасливий Водолій - це безпечна і добра ручка з водою для всіх віків. Він має гладку усміхнену кривизну, розроблену та привабливий зовнішній вигляд двосторонніх кольорів, що представляє почуття молодого, енергійного та модного. Виготовлений 100% силіконовим харчовим силіконом, підтримуючи температурний діапазон 220 градусів. C до -40 град. C, не вилуговується пластифікатор і не містить BPA. М’яке покриття на дотик поверхні забезпечує шовковисте відчуття, приємне утримування та зчеплення. Пружинистість, еластичність та особливість порожнистої структури дозволяють пляшці працювати як ручний захват, а також легку гантель.

Назва проекту : Happy Aquarius , Ім'я дизайнерів : ChungSheng Chen, Прізвище клієнта : ACDC Creative.

Happy Aquarius  Тренування Силіконова Пляшка Води

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.