Дизайн журналу
Дизайн журналу
Подарунок Компанії

Yun Tea

Подарунок Компанії Цей дизайн колекції чаю включає концепцію китайського зодіаку та гороскопи з двомовною ідентичністю бренду, що допомагає просувати цю китайську культурну традицію для людей у всьому світі за допомогою іншого підходу та тону голосу. Графічний стиль вербового візерунка вербової китайської маніпуляції маніпулював східно-китайським символом зодіаку, що вирізав папером, що створює візуальну ідентичність, пов’язану з чаєм та зодіаком щасливою квіткою.

Назва проекту : Yun Tea, Ім'я дизайнерів : Jacky Cheung, Прізвище клієнта : SharpMotion.

Yun Tea Подарунок Компанії

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.