Дизайн журналу
Дизайн журналу
Годинник

Sorriso

Годинник Годинник "Соррісо" любить бачити вашу посмішку! Ви повинні посміхнутися цьому годиннику, тоді ваша посмішка сканується, діафрагма відкривається, і обличчя годинника показує вам час. Як тільки діафрагма відкриється, РК-екран, на який покладені руки, показує різні зображення. Як ви з'ясували, "Sorriso" включає в себе РК-екран та датчик розпізнавання посмішки та механізм діафрагмальної дошки. Гасло цього годинника - "Будь щасливим у кожну мить свого життя".

Назва проекту : Sorriso, Ім'я дизайнерів : Mehrdad Khorsandi, Прізвище клієнта : Mehr Design.

Sorriso Годинник

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.