Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип

Vrossis

Логотип Основний принцип дизайну походив від давньогрецького слова Vrossis, що означає живити. Косметика живить шкіру, хімічні речовини не мають. Для того, щоб оптимічно переконати клієнтів у тому, що все про трав'яний косметичний лист було додано в першій великій літери V. Перетворення з великої літери V слід зробити в щось, що більше стимулює око. Так виникла «крона бджоли короля» у формі V. Різні кольори, які використовуються для підкреслення серії. Синій колір для зволоження тощо.

Назва проекту : Vrossis, Ім'я дизайнерів : Vrossis, Прізвище клієнта : Vrossis.

Vrossis Логотип

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.