Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональний Візок

Km31

Багатофункціональний Візок Патрік Сарран створив Km31 для широкого спектру використання ресторанів. Основним обмеженням була багатофункціональність. Цей кошик можна використовувати окремо для сервірування одного столу, або поспіль з іншими, для фуршету. Дизайнер сконструював зчленовану верхівку Krion, встановлену на тій же колісній базі, яку він сконструював для ряду візків, таких як KEZA, а пізніше Kvin, Трав'яний чайний сад і Kali, разом названі серії K. Твердість Кріона дозволила обрати повну обробку світла з міцністю, необхідною для розкішного закладу.

Назва проекту : Km31, Ім'я дизайнерів : Patrick Sarran, Прізвище клієнта : QUISO SARL.

Km31 Багатофункціональний Візок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.