Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Цукерок

5 Principles

Упаковка Цукерок 5 принципів - це серія смішних і незвичайних упаковок з цукерками із закруткою. Це випливає із самої сучасної поп-культури, головним чином, Інтернет-поп-культури та інтернет-мемів. Кожен дизайн упаковки включає простий впізнаваний персонаж, до якого люди можуть зв’язатися (Людина з м’язами, Кіт, Закохані тощо) та ряд 5 коротких надихаючих або смішних цитат про нього (звідси назва - 5 Принципів). Багато цитат також мають в собі деякі попкультурні посилання. У виробництві це просто, але візуально унікальна упаковка і її легко розширити як серію

Назва проекту : 5 Principles, Ім'я дизайнерів : Anton Shlyonkin, Прізвище клієнта : Tasty Help.

5 Principles Упаковка Цукерок

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.