Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл Для Ноутбуків

Ultraleggera

Стіл Для Ноутбуків У житловому просторі користувача він зможе взяти на себе завдання журнального столика та задовольнити потреби поставити, залишити, пам’ятаючи про ряд предметів; Він не тільки розроблений для використання ноутбука, але може бути менш специфічним для використання ноутбука; Він може допускати різні положення сидіння, не обмежуючи рухливості при використанні на коліні; Коротше кажучи, домашні меблі, яка не призначена для використання на колінах, але все ж рекомендується використовувати в моменти, знайдені в сидіннях, таких як крісла для сидінь на короткий термін.

Назва проекту : Ultraleggera, Ім'я дизайнерів : Nur Seda Sahin, Прізвище клієнта : .

Ultraleggera Стіл Для Ноутбуків

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.