Дизайн журналу
Дизайн журналу
Домашній Сад

Simplicity

Домашній Сад Простота - це проект, заснований на чилійській географії, метою якої було збагатити ландшафт рідною флорою, використовувати існуючі камені та скелі цього місця, мінімізуючи при цьому використання води. Ортогональні настанови та водне дзеркало з'єднують вхід з головним подвір’ям. Вирівняні вертикальні бамбуки пропонують вам слідувати стежкою до спини, що з'єднує воду та небо. У саду будинку мох та повзучі рослини використовували для покриття природного та модельованого схилу, об’єднуючи весь набір з декоративними деревами, такими як Acer Palmatum та Lagerstroemia Indica.

Назва проекту : Simplicity , Ім'я дизайнерів : Karla Aliaga Mac Dermitt, Прізвище клієнта : Dical - Desarrollo Inmobiliario Cerro Apoquindo Limitada.

Simplicity  Домашній Сад

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.