Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Flexhouse

Житловий Будинок Flexhouse - це сімейний будинок на озері Цюріх у Швейцарії. Побудований на складній трикутній земельній ділянці, стиснутої між залізничною лінією та місцевою під'їзною дорогою, Flexhouse є результатом подолання багатьох архітектурних викликів: обмежувальних граничних відстаней та об’єму забудови, трикутної форми ділянки, обмежень щодо місцевої просторічності. Будівля, що вийшла з-під широких скляних стін та білого фасаду, схожих на стрічку, настільки легка та мобільна на вигляд, що нагадує футуристичний посудину, що приплив із озера і знайшов природне місце для причалу.

Назва проекту : Flexhouse, Ім'я дизайнерів : Evolution Design, Прізвище клієнта : Evolution Design.

Flexhouse Житловий Будинок

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.