Дизайн журналу
Дизайн журналу
Динамік

SpiSo

Динамік Конкретна форма керамічної миски з білим блиском та червоного динаміка в його ямі стосується глибокого проникнення романтичних звуків у людський дух під час їжі або випиття чашки кави на обідньому столі. Користувачі можуть підключити динамік до мобільного телефону, ноутбука, планшетів та інших пристроїв через Bluetooth. Цей динамік має 4 кнопки включення / вимкнення та регулювання гучності. Більше того, у динаміку є акумуляторна батарея всередині, яка підтримує музику 8 годин.

Назва проекту : SpiSo, Ім'я дизайнерів : Nima Bavardi, Прізвище клієнта : Nima Bvi Design.

SpiSo Динамік

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.