Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Ювелірних Виробів

Future 02

Колекція Ювелірних Виробів Project Future 02 - колекція ювелірних виробів із веселим та яскравим поворотом, натхненним теоремами кола. Кожен фрагмент створений за допомогою програмного забезпечення для автоматизованого дизайну, повністю або частково побудованого за допомогою технології селективного лазерного спікання або сталевого 3D-друку та оздоблений вручну традиційними методами сріблення. Колекція черпає натхнення з форми кола і ретельно розроблена для візуалізації евклідових теорем у візерунки та форми виносного мистецтва, символізуючи таким чином новий початок; вихідна точка до хвилюючого майбутнього.

Назва проекту : Future 02, Ім'я дизайнерів : Ariadne Kapelioti, Прізвище клієнта : .

Future 02 Колекція Ювелірних Виробів

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.