Дизайн журналу
Дизайн журналу
Помічник Макіяжу

Eyelash Stand

Помічник Макіяжу Цей дизайн досліджує метафору вій. Дизайнер вважає, що вії - це переслідування особистого очікування. Він створює підставку для вій як іконку життя або мініатюрний етап виконання. Ця підставка символізує нагадуюче зобов’язання вранці або перед сном, встановлюючи вії тимчасово до або після нанесення. Підставка для вій - це спосіб запам'ятати те, що щось тривіальне сприяло особистому щоденному пригоду.

Назва проекту : Eyelash Stand, Ім'я дизайнерів : Naai-Jung Shih, Прізвище клієнта : Naai-Jung Shih.

Eyelash Stand Помічник Макіяжу

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.