Дизайн журналу
Дизайн журналу
Маска

Billy Julie

Маска Цей дизайн натхненний мікроекспресією. Дизайнер обирає Біллі та Джулі для двох видів численних особистостей. Складні елементи створюються параметричним регулюванням орієнтацій сходової геометрії на основі заплутаної кривої з перегородками. Як інтерфейс та інтерпретатор, ця маска створена для того, щоб змусити людей досліджувати власну совість.

Назва проекту : Billy Julie, Ім'я дизайнерів : Naai-Jung Shih, Прізвище клієнта : Naai-Jung Shih.

Billy Julie Маска

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.