Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фірмовий Стиль

Yanolja

Фірмовий Стиль Yanolja є інформаційною платформою для подорожей №1 в Сеулі, що означає "Ей, давайте пограємо" на корейській мові. Логотип розроблений шрифтом San-serif, щоб висловити просте, практичне враження. Використовуючи малі літери, він може створити грайливий та ритмічний образ порівняно із застосуванням жирного верхнього регістру. Простір між кожною буквою вишукано переглядається, щоб уникнути оптичної ілюзії та підвищити розбірливість навіть у невеликих розмірах логотипу. Ми ретельно підбирали яскраві та яскраві неонові кольори та використовували додаткові комбінації, щоб забезпечити надзвичайно веселі та яскраві зображення.

Назва проекту : Yanolja, Ім'я дизайнерів : Kiwon Lee, Прізвище клієнта : Yanolja.

Yanolja Фірмовий Стиль

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.