Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кран

Aluvia

Кран Дизайн Aluvia притягує натхнення до алювіальних ерозій, формуючи на скелях ніжні силуети через час і стійкість; Так само, як річкова галька з боку річки, м'якість і доброзичливі вигини в дизайні ручки спокушають користувача без особливих зусиль. Ретельно продумані переходи дозволяють світлу плавно рухатися по поверхнях, тим самим надаючи кожному виробу гармонійний вигляд.

Назва проекту : Aluvia, Ім'я дизайнерів : Corona, Прізвище клієнта : Corona.

Aluvia Кран

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.