Дизайн журналу
Дизайн журналу
Арт-Магазин

Kuriosity

Арт-Магазин Kuriosity включає інтернет-роздрібну платформу, пов'язану з цим першим фізичним магазином, де представлений вибір моди, дизайну, виробів ручної роботи та мистецьких робіт. Kuriosity - це більше, ніж типовий роздрібний магазин, розроблений як кураторний досвід відкриття, де продукція на дисплеї доповнюється додатковим шаром насиченого інтерактивного медіа, який служить для залучення та взаємодії із замовником. Емблематичний віконний віконний куточок Kuriosity змінює колір, щоб привабити, і коли клієнти проходять повз, приховані вироби у коробках за, здавалося б, нескінченним скляним порталом загоряються, запрошуючи їх зайти.

Назва проекту : Kuriosity, Ім'я дизайнерів : Lip Chiong - Studio Twist, Прізвище клієнта : Kuriosity, K11 Concepts Ltd..

Kuriosity Арт-Магазин

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.