Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Винних Етикеток

I Classici Cherchi

Дизайн Винних Етикеток Для історичної винзаводу на Сардинії з 1970 року був розроблений рестайлінг етикетки для ліній вин The Classics. Вивчення нових етикеток хотіло зберегти зв’язок із традицією, яку компанія дотримується. На відміну від попередніх етикеток, він працював, щоб надати нотку елегантності, що добре поєднується з високою якістю вин. Для етикетки працювали з технікою Брайля, яка привносить елегантність та стиль без зважування. Квітковий візерунок заснований на графічному опрацюванні візерунку сусідньої церкви Санта Кроче в Узіні, яка також є логотипом компанії.

Назва проекту : I Classici Cherchi, Ім'я дизайнерів : Giovanni Murgia, Прізвище клієнта : Vinicola Cherchi.

I Classici Cherchi Дизайн Винних Етикеток

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.