Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Винних Етикеток

I Classici Cherchi

Дизайн Винних Етикеток Для історичної винзаводу на Сардинії з 1970 року був розроблений рестайлінг етикетки для ліній вин The Classics. Вивчення нових етикеток хотіло зберегти зв’язок із традицією, яку компанія дотримується. На відміну від попередніх етикеток, він працював, щоб надати нотку елегантності, що добре поєднується з високою якістю вин. Для етикетки працювали з технікою Брайля, яка привносить елегантність та стиль без зважування. Квітковий візерунок заснований на графічному опрацюванні візерунку сусідньої церкви Санта Кроче в Узіні, яка також є логотипом компанії.

Назва проекту : I Classici Cherchi, Ім'я дизайнерів : Giovanni Murgia, Прізвище клієнта : Vinicola Cherchi.

I Classici Cherchi Дизайн Винних Етикеток

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.